Baznīcu jaunumi
Aktuālie projekti
Latviešiem ārzemēs
Ziedot atjaunošanai
Uzraksti savu ideju
Realizētie projekti
Mūsu mērķi
Kontakti
Seko jaunumiem Twiterī!

 
lapas: 1   2   3   4   5   6
Daugavpils pilsētas domes Pilsētplānošanas un būvniecības departaments aicina iedzīvotājus piedalīties konkursā līdzfinansējuma saņemšanai individuālajā, kolektīvajā vai juridiskajā valdījumā esošo kultūras pieminekļu saglabāšanai. Pašvaldības līdzfinansējuma apjoms šiem mērķiem ir no 1000 līdz 25 000 eiro.
‍2019. gada 1. jūnijā ar Viņa Eminences Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra svētību notika svētceļojums pa Vidzemes svētvietām.
‍Mārupes novadā tuvāko gadu laikā plānots izveidot ““Kairos” kultūras, sociālo un garīguma centru”. Lai iepazīstinātu ar iecerēto projektu, kurā ietilps arī baznīca, novada iedzīvotāji pirmdien, 17. jūnijā, pl. 18.30 ir aicināti uz tikšanos Mārupes mūzikas un mākslas skolā.
Otrdien, 11.jūnijā plkst. 13:00 Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas stacionārā „Gaiļezers” notiks ilgi gaidīts notikums - jaunās kapelas iesvētīšana. Iesvētes pasākumu ar savu klātbūtni pagodinās katoļu bīskaps Andris Kravalis,pareizticīgo bīskaps Jānis, luterāņu bīskaps Einārs Alpe un baptistu bīskaps Kaspars Šterns.
‍ICOMOS (Starptautiskā kultūras pieminekļu un ievērojamu vietu padome) publicējusi kvalitātes principus Eiropas Savienības finansētiem pārveidojumiem, kas var ietekmēt kultūras mantojumu.
Sestdien, 2019. gada 25. maijā, Jelgavas Simeona un Annas katedrāles Svētdienas skolas audzēkņi un skolotāji ar Visaugstisvētītā Rīgas un visas Latvijas Metropolīta Aleksandra un Augstisvētītā Jelgavas Bīskapa Jāņa, Rīgas eparhijas vikāra, svētību devās mācību gada noslēguma braucienā uz Rīgas Visu svēto baznīcu.
lapas: 1   2   3   4   5   6

 
Lapa atjaunota 9. Jun., sadaļā "Baznīcu jaunumi"

Copyright © 2009 Baznīcēku Atjaunošanas Fonds; MB Studija »